Menu

Heeft u spullen voor de rommelmarktcommissie


Wist u dat er het hele jaar door artikelen via marktplaats verkocht worden?

Geert Span en Petra Doldersum zijn daar het hele jaar druk 
mee en verdienen zo veel geld voor de kerk en het jeugdwerk
in onze gemeente. Heeft u dus spulletjes die u voor de 
rommelmarkt wil geven, dat kan. Alle dingen zijn welkom groot of klein, veel of weinig. Ook bestaat de mogelijkheid dat de commissie inboedels komt ophalen. Kijk maar eens www.marktplaats.nl/verkopers/6976766.html
Voor meer informatie kunt u bellen met Geert Span, telefoon 0528 – 343016. U kunt ook op deze site de rommelmarktcommissie vinden. Onder het kopje kerkenraad en dan commissies.

Ben je benieuwd hoe het eraan toe gaat op de rommelzolder, wat voor rommel er allemaal is of ons en avondje helpen? De meeste weken zijn we 1 avond op de Buitenvaart aan het werk, meestal maandag of dinsdag. Kom eens vrijblijvend langs. Voor meer informatie of om langs te komen neem dan contact op met Geert Span (0528) 34 30 1