Menu

Heeft u spullen voor de rommelmarktcommissie


Wist u dat er het hele jaar door artikelen via marktplaats verkocht worden?

Geert Span en Petra Doldersum en andere gemeenteleden zijn daar het hele jaar druk mee en verdienen zo veel geld voor de kerk en het jeugdwerk in onze gemeente. Kijk maar eens op www.marktplaats.nl/verkopers/6976766.html
Voor meer informatie kunt u bellen met Geert Span, telefoon 0528 – 343016.    U kunt ook op deze site de rommelmarktcommissie vinden. Onder het kopje kerkenraad en dan commissies.

 
Ben je benieuwd hoe het eraan toe gaat op de rommelzolder, wat voor rommel er allemaal is of ons en avondje helpen? Voor meer informatie of om langs te komen neem dan contact op met Geert Span (0528) 34 30 16

Heeft u dus spulletjes die u voor de rommelmarkt wil geven, dat kan. Alle dingen zijn welkom groot of klein, veel of weinig. Ook bestaat de mogelijkheid dat de commissie inboedels komt ophalen.